Promocja "7. urodziny ExtraKominki!"

Świętujemy nasze 7. URODZINY!

Z tej okazji, do każdego zamówienia o wartości większej niż 1999 zł otrzymasz dostawę gratis oraz dwa prezenty: 

Możesz także zrezygnować z prezentów i wybrać RABAT o wartości 7% Twojego zamówienia. Wystarczy że w koszyku wpiszesz kupon rabatowy: ek7. Pamiętaj, że prezenty nie są wtedy dodawane do zamówienia a kupon nie ma zastosowania dla gotowych zestawów! 

 

Regulamin promocji "7. urodziny ExtraKominki"

Niniejszy regulamin, określa warunki i zasady na jakich odbywa się promocja pod nazwą „7 urodziny ExtraKominki”. Organizatorem Promocji jest Domfort Sp. z o.o. Sp. k. siedzibą w Płocku (kod: 09-410), adres: ul. Armii Krajowej 40, wpisana do rejestrów przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000714282, NIP 7743238665, REGON 369296090. Promocja jest prowadzona za pośrednictwem sklepu internetowego extrakominki.pl (dalej również: „Sklep”).

1. Promocja rozpoczyna się w dniu 26.09.2019 r. i trwa do 06.10.2019 r.

2. Klient może skorzystać z Promocji wielokrotnie.

3. Warunkiem udziału w Promocji jest dokonanie zakupu na stronie extrakominki.pl o wartości większej niż 1999 zł

4. W ramach promocji, po spełnieniu warunków promocji, Klient otrzymuje do wyboru: 
aodkurzacz kominkowy MiniCELL, o wartości 179 zł + zapalarkę kominkową SOFlame z dmuchawą, o wartości 49 zł
lub
b. rabat o wartości 7% całego zamówienia

Odkurzacz i zapalarka wysyłane są oddzielną przesyłką w terminie 14-21 dni od otrzymania przesyłki z zamówionym towarem

5. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi, w szczególności z innymi kodami rabatowymi. 

6. Kupon rabatowy ek7 nie działa dla gotowych zestawów oferowanych w naszym sklepie.

7. Promocja kierowana jest do klientów Sklepu będących konsumentami w rozumieniu właściwych przepisów Kodeksu cywilnego i nie obejmuje sprzedaży hurtowej.

8. Dane osobowe uczestników Promocji będą wykorzystywane w oparciu o obowiązujące przepisy prawa w szczególności Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz ustawę z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

9. Wszelkie reklamacje dotyczące Promocji można zgłaszać w szczególności drogą elektroniczną na adres e-mail biuro@extrakominki.pl. W celu przyspieszenia rozpatrzenia reklamacji prosimy o podanie opisu przyczyn uzasadniających reklamację. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 od dnia ich otrzymania przez organizatora Promocji. Procedura reklamacyjna przyjęta przez organizatora Promocji nie narusza w żaden sposób uprawnień przyznanych uczestnikowi Promocji na mocy powszechnie obowiązującego prawa, w tym możliwości dochodzenia roszczeń na drodze postępowania sądowego. 

10. Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu w przypadku zaistnienia ważnej przyczyny rozumianej jako:
- zmiana przepisów prawa regulujących zasady i organizację przeprowadzania Promocji, wpływająca na wzajemne prawa i obowiązki organizatora i uczestników Promocji;
-przedłużenie lub skrócenie terminu obowiązywania Promocji;
-zmiana sposobu przeprowadzania Promocji spowodowana względami technicznymi lub technologicznymi.

11. W przypadku dokonania zmiany w Regulaminie, Organizator udostępni tekst jednolity Regulaminu poprzez jego publikację w Sklepie. Zmiana Regulaminu nie wpływa na zamówienia złożone w ramach Promocji przed dokonaniem zmiany.

12. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie postanowienia regulaminu serwisu dostępnego na https://extrakominki.pl/pl/i/Regulaminy/13 oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier) już od 999,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl