Promocja "Odkurzacz gratis"

 

 

UWAGA! Promocja zakończyła się 28.10.2021 w związku z wyczerpaniem zapasów urządzeń w akcji promocyjnej


Warunki promocji w skrócie:

  1. Składasz zamówienie zawierające wkład kominkowy lub piec wolnostojący na drewno, który kosztuje co najmniej 2500 zł,
  2. Kupowany wkład lub piec nie może być objęty inną promocją lub rabatem od sprzedawcy.
  3. Twój profesjonalny odkurzacz zostanie dostarczony w ciągu 21 dni od otrzymania kominka (oddzielna przesyłka).


Twój odkurzacz to stalowe, produkowane we Włoszech urządzenie o wysokiej mocy, przystosowane do kominków. Wartości odkurzacza to 179 zł. Link >>

 

Regulamin promocji "Odkurzacz kominkowy gratis"

Niniejszy regulamin, określa warunki i zasady na jakich odbywa się promocja pod nazwą „Odkurzacz kominkowy gratis”. Organizatorem Promocji jest Domfort Sp. z o.o. siedzibą w Płocku (kod: 09-410), adres: ul. Czwartaków 22, wpisana do rejestrów przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000306346, NIP 7743062976, REGON 141438030. Promocja jest prowadzona za pośrednictwem sklepu internetowego extrakominki.pl (dalej również: „Sklep”).

1. Promocja rozpoczyna się w dniu 21.01.2020 r. i trwa do 28.10.2021 r. lub do wyczerpania zapasów, z wyłączeniem czasu innych promocji specjalnych (np. Black Friday - Cyber Monday).

2. Klient może skorzystać z Promocji wielokrotnie.

3. Warunkiem udziału w Promocji jest dokonanie zakupu wkładu kominkowego lub pieca wolno stojącego o wartości większej niż 2500 zł. Urządzenie musi być opalane drewnem.

4. W ramach promocji, po spełnieniu warunków promocji, Klient otrzymuje odkurzacz kominkowy MiniCELL, o wartości 179 zł. Produkt wysyłany są oddzielną przesyłką w terminie 14-21 dni od otrzymania przesyłki z zamówionym towarem

5. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi, promocjami i rabatami a w szczególności z innymi kuponami rabatowymi. Promocja dotyczy wyłącznie zamówień realizowanych na terenie Polski

6. Promocja kierowana jest do klientów Sklepu będących konsumentami w rozumieniu właściwych przepisów Kodeksu cywilnego i nie obejmuje sprzedaży hurtowej.

7. Promocja nie dotyczy zamówień złożonych na zewnętrznych platformach sprzedaży jak Ceneo.pl oraz Allegro.pl

8. Dane osobowe uczestników Promocji będą wykorzystywane w oparciu o obowiązujące przepisy prawa w szczególności Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz ustawę z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

9. Wszelkie reklamacje dotyczące Promocji można zgłaszać w szczególności drogą elektroniczną na adres e-mail biuro@extrakominki.pl. W celu przyspieszenia rozpatrzenia reklamacji prosimy o podanie opisu przyczyn uzasadniających reklamację. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 od dnia ich otrzymania przez organizatora Promocji. Procedura reklamacyjna przyjęta przez organizatora Promocji nie narusza w żaden sposób uprawnień przyznanych uczestnikowi Promocji na mocy powszechnie obowiązującego prawa, w tym możliwości dochodzenia roszczeń na drodze postępowania sądowego. 

10. Organizator Promocji zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu w przypadku zaistnienia ważnej przyczyny rozumianej jako:
- zmiana przepisów prawa regulujących zasady i organizację przeprowadzania Promocji, wpływająca na wzajemne prawa i obowiązki organizatora i uczestników Promocji;
-przedłużenie lub skrócenie terminu obowiązywania Promocji;
-zmiana sposobu przeprowadzania Promocji spowodowana względami technicznymi lub technologicznymi.

11. W przypadku dokonania zmiany w Regulaminie, Organizator udostępni tekst jednolity Regulaminu poprzez jego publikację w Sklepie. Zmiana Regulaminu nie wpływa na zamówienia złożone w ramach Promocji przed dokonaniem zmiany.

12. Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie postanowienia regulaminu serwisu dostępnego na https://extrakominki.pl/pl/i/Regulaminy/13 oraz powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier na terenie Polski) już od 1 499,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium