Powered by Smartsupp
Filtruj produkty
Cena
  • od
    do

System obudowy kominka Skamol (zwany także systemem Varmsen) to płyta krzemianowo – wapniowa, która dzięki swoim niezwykłym właściwościom konstrukcyjnym i izolacyjnym jest polecana i wykorzystywana przez wiele firm kominkowych w całej Polsce. 

W naszej ofercie znajdują się gotowe zestawy, które zawierają płyty, kleje, siatki, wkręty i inne potrzebne elementy. Płyta SkamoEnclosure Board, która jest łatwa w montażu, zapewnia bezpieczeństwo, nadaje się do izolacji belki drewnianej, ścianek bocznych oraz ściany za kominkiem.

Obudowa kominka - zestawy

Montaż obudowy kominka

Wykonanie obudowy kominka jest zadaniem prostym dla każdej, sprawnej ekipy budowlanej, która zajmuje się pracami wykończeniowymi. Prostą obudowę wykonać można w ciągu 2-3 dni a do pracy wystarczą proste narzędzia budowlane. Do łączenia płyt krzemianowych wykorzystuje się specjalny klej oraz czarne wkręty fosfatowe. Zewnętrzne wykończenie obudowy kominka to zwykle siatka tynkarska i masa szpachlowa. Obudowa po wykonaniu ma strukturę gładkiej ściany, którą można pomalować lub przykleić do niej płytki czy kamień.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu instruktażowego:

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 500 222 366
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium