Kod produktu: ZUZIA/700
Producent: Kratki
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Liczba 700 w nazwie kominka ZUZIA oznacza front o szerokości 70 cm (700 mm)
Kominek Zuzia 700 15 kW występuje w kilku wersjach:
Wybierz odpowiedni wariant kominka obok przycisku "do koszyka"
Większą efektywność kominka Zuzia zapewnia też potrójny system dopowietrzania. Spalanie drewna w odpowiednio intensywnie napowietrzanej komorze jest efektywne, ekonomiczne i przyjazne środowisku naturalnemu. W podłodze wkładu kominkowego Zuzia znajduje się króciec dolotu powietrza o średnicy 125 mm.
Sprawdź naszą ofertę i wybierz wkład kominkowy odpowiedni do Twoich potrzeb!
Dane techniczne Zuzia 15 kW:
Deklaracja Ekoprojekt
Deklaracja właściwości użytkowych
Darmowa dostawa
Kominek żeliwny Zuzia 700 15 kW
Dostępność: w sprzedaży
Dostawa: 14 dni
Kod produktu: ZUZIA/700
EAN: 5901350011041
Producent: Kratki
Materiał: Urządzenie żeliwne
Paliwo, opał: Drewno
Przeszklenie: Proste
Otwieranie drzwi: Na bok
Dolot powietrza: Tak
Dom z rekuperacją: -
Szerokość: 61-70 cm
Moc nominalna: 15 kW (do 150 m²)
Producent: Kratki / Kratki Pro
Wkład kominkowy Zuzia 700 o mocy 15 kW jest zdolny do ogrzewania pomieszczeń o powierzchni do 150 m2. Urządzenie może współpracować z DGP, a więc ogrzane w nim powietrze można rozprowadzać izolowanymi przewodami. Kominek Zuzia spełnia normy rozporządzenia ...