Kod produktu: W15/EKO/13,5
Producent: Kawmet
Wybierz wariant produktu:
Poszczególne warianty mogą różnić się ceną
Obowiązkowe pola oznaczone są symbolem - *
Dane techniczne wkładu Kawmet W15 Eko 13,5 kW:
Wyposażenie standardowe wkładów kominkowych Kawmet premium:
- system czystej szyby
- korpus w 100% z żeliwa,
- możliwość doprowadzenia powietrza do komory spalania z zewnątrz,
- grubość ścianek 10-15 mm,
- szyber w standardzie,
- deflektor zwiększający jego sprawność, wydłużając drogę spalin,
- regulację dopływu powietrza poprzez popielnik,
- ozdobny płotek, który zabezpiecza drewno przed wypadaniem,
- gęsto rozmieszczone radiatory, zwiększające obszar którym ciepło oddawane jest do otoczenia.
Moc nominalna wkładu zależy od ilości spalanego drewna (paliwa) w palenisku.
1 kg suchego drewna to ok. 4 kW; 3 kg drewna = 12 kW, 5 kg drewna = 20 kW.
Dodatkowy osprzęt:
- żeliwny dolot zimnego powietrza do spalania fi 100,
- stojak pod wkład
Kominek spełnia rygorystyczne certyfikaty: CE, EN 13229
Instrukcja obsługi W15 Eko
Kawmet W15 Eko 13,5 kW EKO PROJEKT
Darmowa dostawa
2026 ExtraKominki.pl - wszelkie prawa zastrzeżone.
Kominek żeliwny Kawmet W15 EKO 13,5 kW
Dostępność: w sprzedaży
Dostawa: 1-2 dni
Kod produktu: W15/EKO/13,5
EAN: -
Producent: Kawmet
Materiał: Urządzenie żeliwne
Paliwo, opał: Drewno
Przeszklenie: Proste
Otwieranie drzwi: Na bok
Dolot powietrza: Tak
Dom z rekuperacją: -
Szerokość: 71-80 cm
Moc nominalna: 13 kW (do 130 m²)
Producent: Kawmet / Saven
Wkład Kawmet W15 EKO 13,5 kW zbudowany jest w 100% z żeliwa. Kominek spełnia przepisy anty-smogowe, tzw EkoProjekt.